Nabídka služeb

Společnost BAXANT spol. s r. o. nabízí profesionální řeznické práce, jejichž využití ocení široká škála klientů, od masozávodů, menších firem, až po velké potravinářské řetězce. Ze svých dlouholetých zkušeností v oboru víme, že kvalita poskytovaných služeb je to nejdůležitější, a proto se snažíme ctít bohatou tradici řeznictví v naší zemi.

Každá nabídka je vypracována zákazníkovi na míru. Díky naší preciznosti a individuálnímu přístupu jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Naše řešení jsou navíc vhodná jak pro dlouhodobé zakázky, tak pro náhlé zvýšení poptávky, na jejichž pokrytí nedokáže zákazník okamžitě zajistit vlastní personál.

Na ukázku jsme pro Vás připravili možný postup řešení u potenciálního zákazníka:

Masozávod se potýká s nízkou kvalifikací, špatnou docházkou, nestabilním výkonem zaměstnanců, nízkou výtěžností suroviny. Řešením může být nalezení kvalitní pracovní síly na trhu práce, což je ale obvykle velmi dlouhodobá a zároveň riskantní záležitost. Zákazník se obrátí na naši společnost. Následně je do masozávodu vyslán náš tým, který zjistí konkrétní potřeby a možnosti klienta a navrhne řešení současných problémů a zefektivnění stávajících výrobních procesů či jejich kompletní změnu. Na základě toho je okamžitě sestavena cenová kalkulace našich profesionálních řeznických služeb.

Co s námi získáte: 1. Platíte pouze za kvalitně odvedenou práci 2. Úspora personálních a mzdových nákladů 3. Úspora nákladů na oblečení, ochranné pomůcky a nože 4. Zvýšení výtěžnosti a kvality odvedené práce 5. Zbavíte se starostí o vlastní zaměstnance: absence, nemocnost, výkon, motivace a kvalita 6. Kvalitní a zdravotně způsobilý personál proškolený v oblasti BOZP a hygieny


ŘEZNICTVÍ

více info
UP